5 powodów, dla których warto przyjść na sesję narzeczeńską?

 

Minęły pierwsze emocje po oświadczynach. Zaczynacie powoli zastanawiać się nad datą ślubu. Sesja narzeczeńska to dobry sposób na udokumentowanie ważnego czasu przed ślubem. W tym artykule, dowiesz się, dlaczego warto przyjść na sesje oraz jaka jest cena sesji narzeczeńskiej.

1. Czas dla siebie.

 

Sesja narzeczeńska to dla par wspaniałe odkrycie samych siebie. Miejsce, w którym wykonacie sesje może być dla was ważne np. restauracja, park. Spacer lub piknik w takim miejscu może okazać się doskonałym pomysłem na zrealizowanie ciekawej sesji przed ślubem. Jako para narzeczeńska otrzymujecie czas dla lepszego poznania swoich pomysłów, które później Wy możecie wykorzystać podczas fotografowania ślubu.

 

2. Poznanie fotografa

 

Sesje przedślubne to doskonała okazja, aby zobaczyć jak pracuje się z fotografem. Podczas zdjęć przestaniecie się bać aparatu. Nieśmiałe osoby po wykonaniu zdjęć podkreślają, że pomaga im to „oswoić się” z aparatem i może to być dobra zabawa. Czas spędzony podczas sesji zaprocentuje w dniu Waszego ślubu.

 

3. Prezent dla rodziców

 

W dniu ślubu, warto podarować swoim bliskim prezent. Nie muszą to być drogie kwiaty lub najlepsze czekoladki. Pary narzeczeńskie podkreślają, że najlepszym prezentem, jaki mogli dać rodzicom to ich zdjęcia. A dokładniej album, który zawiera najlepsze kadry z waszej sesji narzeczeńskiej. Ofiarujecie im tym samym wspaniałą pamiątkę, pokażecie swoje emocje oraz podziękujecie za czas, który Wam poświęcili.

4. Sesja narzeczeńska małopolskaDlaczego akurat tutaj?

 

Przychodząc na sesje przedślubną, możecie pozwolić sobie na bardziej spontaniczne zdjęcia. Małopolska to region, w którym zbiegają się różne kultury oraz atrakcje turystyczne. Wycieczka do Zakopanego nad Morskie Oko, a może sesja narzeczeńska w Gorlicach? Ten region w Polsce ma różne oblicza, warto je odkryć razem z fotografem. Na sesji zaręczynowej nie musicie martwić się o swoją suknie ślubną czy garnitur. Jest to czas na eksperymenty oraz na udokumentowanie Waszej miłości. Każdy etap związku, jeśli jest udokumentowany stanowi wspaniały prezent na przyszłość.

5. Cennik sesji narzeczeńskiej – ile to kosztuje?

 

Wykonując sesję narzeczeńską najważniejsze są wasze oczekiwania i pomysły. Warto zwrócić uwagę na liczbę zdjęć, które otrzymacie. Jakie dodatki są dla was ważne? Jaki prezent chcecie podarować swoim rodzicom. Na te kilka pytań warto odpowiedź, umawiając się na sesję narzeczeńską.

Potrzebujesz porady, a może chcesz dowiedzieć się więcej? – Zapraszam do kontaktu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top