Sesja rodzinna Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Zapraszam do skorzystania z oferty fotografii rodzinnej, stworzę dla Was wspaniałe zdjęcia na sesji.

Sesja rodzinna to niebanalny czas na stworzenie ponadczasowych pamiątek. Podkreślę profesjonalnych pamiątek, które trafią do druku. Na co dzień obserwujemy jak nasz dzieci rosną w oczach, dzień mija za dniem i warto pamiętać o tym, aby regularnie wykonywać piękne zdjęcia, które zatrzymają czas. Robimy setki zdjęć tygodniowo, ale jak wiele trafi do druku? Zapewne żadne. Proponuję państwu sesję rodzinną przynajmniej raz na 2-3 lata, to niewielki koszt za cudowne zdjęcia, które potem trafia na ścianę, do ramki czy rodzinnego albumu. Każda pora roku jest dobra na sesję, można wykupić voucher i przekazać komuś sesję w prezencie. 

Kreatywna sesja rodzinna Gorlice, Jasło, Nowy sącz

Jak wygląda sesja?
Sesje zemną to nie tylko fotografia, ale i mała przygoda, rozmowa i zabawa. Zawsze staram się rozśmieszać i poruszać ciekawe tematy, dla dzieci, żeby je oswoić z aparatem i nie budować muru między nami.  Luźna atmosfera to podstawa na sesji dlatego niebawem opiszę jak się ubrać na sesję. Sesje plenerowe wykonuję na zewnątrz w zielonych miejscach lub na deptakach np. w parkach, lub w Waszym ulubionym miejscu jak np. plac zabaw czy Wasz dom. Jeżeli to sesja w studio to oczywiście w profesjonalnym studio. 

Gdzie robię sesję? 
W zależności od pory roku sesje wykonuję w 90% w plenerze na świerzym powietrzu i przy niekorzystnej pogodzie w studio fotograficznym. Niektórzy mówią, że nie ma niekorzystnej pogody, bo nawet zima jest świetnym czasem na sesję, bawiące się dzieci w śniegu, rzucające Śnieżkami to świetny temat na zdjęcia. Dopiero kiedy leje lub macie życzenie mieć zdjęcia przy choince przenosimy się studia fotograficznego gdzie będę Was fotografował. 

W jakich godzinach robię sesję? 
Generalnie robiąc zdjęcia w plenerze unikam godzin szczytu słońca, czyli godzin od 12 do 15.  Sesja przed południem i po południu, a nawet przy zachodzącym słońcu jest najkorzystniejsza. Osoby fotografowane nie mrużą oczu przez ostre słońce i podnosi się plastyka zdjęcia, bo ciepłe popołudniowe słońce nadaje charakteru skórze. 

Jak się ubrać na sesję? 
Jak Wam wygodnie, naprawdę Wasz komfort jest najważniejszy. Możecie być w strojach codziennych lub bardziej formalnych jak lubicie. Mogę opisać elegancki i luźny strój jednocześnie. Tak klasycznie Tata koszula i jeansy, mama sukienka, a dzieci dowolnie, krótkie spodenki i T-shirt lub podobnie jak tata. Możecie mieć stroje sportowe, jak wam się podoba. 

Jak się przygotować?
Co zabrać ze sobą? Nic. Jedynie dużo chęci do pozowania i pozytywnej energii. Nauczę Was jak pozować i zajmę się organizacją czasu. Nie potrzebujecie żadnych dodatkowych gadżetów. Wszystko zrobimy w luźnej formie, trochę biegania, skakania, potem kilka spokojniejszych form i kilka siedzących na sam koniec. 

Galeria fotografii rodzinnej

Sesja rodzinna Gorlice i okolice – zobacz galerię:

Oferta na sesję rodzinną:

Zobacz szczegółowo co zawiera moja oferta na sesję rodzinną w gorlicach: 

Sesja rodzinna

Przeczytaj ofertę:
350zł
  • Sesja Plenerowa
  • 20 wyretuszowanych zdjęć
  • Pozostałe udane zdjęcia - bez obróbki
  • Zdjęcia w linku do pobrania
  • CZas trwania 1,5 godziny
  • Dodatkowe zdjęcia do obróbki 20zł/szt.
  • Sesja w domu lub w studio + 130zł
0
lat w zawodzie
0
liczba sesji
0 +
Wykonanych zdjeć

Skontaktuj się zemną

Zapytaj o wolny termin na sesję rodzinną w Twojej okolicy:

Scroll to top